Українська освітня платіжна платформа (сервіс EduPay) повідомляє, що у зв'язку з технічною необхідністю було змінено індивідуальне посилання на оплату.
Тепер оплату треба проводити за цим посиланням https://edupay.com.ua/pay/5?institutionId=382
З технічних причин сайт не працює.
НУШ:
нові форми позакласної виховної роботи.
нуш 1.pngDescribe your image here | нуш2.pngDescribe your image here | нуш3.pngDescribe your image here |
---|---|---|
нуш4.pngDescribe your image here | нуш5.pngDescribe your image here | нуш7.pngDescribe your image here |
нуш7.pngDescribe your image here | нуш8.pngDescribe your image here |
П’ять принципів виховання по-новому:
-
У концепції НУШ передбачено виховання на загальнолюдських цінностях та патріотизмі. Дітей мають привчати до відповідальності, поваги до гідності, прав, свобод, законних інтересів людини, екологічної культури, доброти, милосердя, толерантності, терпимості, шанобливого ставлення до сім’ї. Хтось вважає, що звучить все це дещо абстрактно, але то — від оскоми до красивих слів. Насправді ж опитуваннями, психологічним тестуванням, різними іншими методами можна виміряти рівень свободи у школі, довіри, безпеки. Це якраз буде орієнтація на результат, а не на процес. Якщо вдасться створити атмосферу, сповнену свободи, довіри та безпеки, це добре пасуватиме сучасним активним, незалежним дітям, дозволить їм без сором’язливості проявити свої творчі здібності.
-
-
Виховну програму варто ухвалювати спільно з батьками, а різні тематичні акції краще базувати на дитячій ініціативі, ідеях.
-
-
Прищеплювати цінності гуманізму найкраще через конкретні дії. Загалом, це притаманно НУШ: менше слів — більше дії. Допомога конкретній людині важитиме для дитини значно більше, ніж слова.
-
-
Звісно, дисциплінарні прочуханки, публічна критика із залученням однокласників — це не виховні моменти, припустимі в НУШ. Навіть обговорення оцінок відтепер ведеться лише зі школярем та його батьками, а не в класі чи на батьківських зборах.
-
-
Шкільне виховання не є «каральним». Замість «не можна вчиняти інакше» має стати «так було б ефективно». Завдання школи — вказувати та аналізувати орієнтири, підказувати, як вчинки та цінності людини впливають на інших та на її життя, а також створювати психологічно комфортну атмосферу. І тоді новим освітнім простором називатимемо не лише дизайн класів та сучасне обладнання, а й середовище, яке виховує успішну й щасливу людину.
Інновації у виховному процесі
Виховна функція освітньої установи пов'язана насамперед із формуванням у школярів ціннісного відношення до світу, культури, навколишньому середовищу, з усвідомленням себе в цьому світі і знаходження свого місця серед інших людей. Ця функція не може бути реалізована тільки в процесі навчання; вона стосується також гри, трудової й творчої діяльності, сфери дозвілля, пов'язаних з задоволенням і розвитком індивідуальних інтересів.
П'ять основних задач дослідження інновацій:
-
Формування у дітей цілісної і науково обґрунтованої картини світу.
-
Формування громадянської самосвідомості, відповідальності за долю Батьківщини.
-
Прилучення дітей до загальнолюдських цінностей, формування в них правил поведінки, адекватного цим цінностям.
-
Формування у підростаючого покоління креативності, творчої ініціативи як риси особистості.
-
Формування самосвідомості, допомога дитині в самореалізації.